ZYX Target On-line

Chcesz rozwijać swój biznes w sieci i pozyskiwać więcej klientów? Pomożemy Ci w tym! Dokładnie przeanalizujemy branżę, otoczenie konkurencyjne i Twoją ofertę. Dzięki połączeniu działań z zakresu SEO i content marketingu zbudujemy autentyczne zaangażowanie odbiorców i stworzymy stabilne, długotrwałe relacje z klientami Twojej firmy. Prowadzimy kampanie Google AdWords oraz wszystkie rodzaje promocji internetowej. Sam ustalasz budżet i zakres usługi, a my kierujemy reklamy do osób poszukujących w Internecie wskazanych przez Ciebie fraz. Linki sponsorowane tekstowe lub graficzne informacje o Twojej firmie pojawią się na szczycie wyników wyszukiwania Google i dotrą do ściśle określonej grupy potencjalnych klientów.

  • Pozycjonowanie – zajmiemy się profesjonalnym pozycjonowaniem Twojej witryny w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Projekty realizujemy na rynku polskim i zagranicznym.
  • Reklama i promocja w Internecie – ułożymy ciekawe i przykuwające uwagę przekazy reklamowe. Opracujemy i wdrożymy strategie krótko i długoterminowe dostosowane do Twojej oferty.
  • Reklama Adwords – oferujemy rozbudowaną analizę założonej kampanii, dzięki której jesteśmy w stanie odpowiednio zoptymalizować prowadzone działania, usuwając hasła generujące niewielki ruch.
  • Analityka i optymalizacja serwisów www – rzeprowadzimy optymalizację Twojego serwisu i dopasujemy działania marketingowe, które przełożą się bezpośrednio na wzrost sprzedaży lub rozpoznawalność marki.

Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą?

Internet to gąszcz informacji w którym łatwo zginąć bez odpowiednich strategii promocyjnych. Zaprojektujemy kampanie reklamowe, przez które pomożemy Ci zdobyć nowych klientów.