Informacja drogą do celu

Światem prawdziwego biznesu i efektywności kierują niepisane prawa zarządzania informacją, której dalsze przetwarzanie wymaga odpowiedniej strategii. Optymalizacja procesów w oparciu o Big Data, wkrótce zrewolucjonizuje rynek i zmieni oblicze zarządzania organizacjami. Nowatorskie systemy ZYX Target wprowadzają spółki w cyfrową rzeczywistość przyszłości i umożliwiają zdobycie przewagi konkurencyjnej na wielu polach.

ZYX Target – o nas


Stworzyliśmy hub specjalistów i narzędzi służących do pozyskiwania informacji dla naszych Klientów, układania procesów związanych z ich dalszym przetwarzaniem oraz późniejszym zabezpieczeniem. Wyznaczamy skuteczną drogę rozwoju spółek i wspieramy procesy zarządcze przedsiębiorstw, bez względu na branżę i profil działalności.

Wyznajemy konserwatywne wartości bezpieczeństwa, dzięki którym możemy zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasi specjaliści posiadają zaawansowaną wiedzę i doświadczenie z zakresu: informatyki, marketingu, finansów/windykacji, cyberbezpieczeństwa, BIG Data, Call Center, wywiadowni gospodarczych, detektywistyki, analityki finansowej, strategii biznesowej itd.

Skip tracing


Nowatorska metoda wyszukiwania danych w sieci, którą opracowaliśmy w czasie realizacji projektów dla największych spółek w branży windykacyjnej. Oprócz uwydatnienia podstawowych danych, oferujemy również bardziej złożoną analizę taką jak np. wywiad na temat danego przedsiębiorstwa/osoby, profile majątkowe, powiązania pomiędzy instytucjami/osobami itp. Nasz zespół podejmuje się spersonalizowanych i niestandardowych zleceń związanych z poszukiwaniem danych, analizą i ich uwydatnieniem.

Jako pierwsi w Polsce budujemy platformę SKIPER 1.0, której zadaniem jest integracja wszelkich działań realizowanych dla naszych Klientów w kraju i za granicą. System łączy, także zarządzanie informacją/bazami danych w jednym miejscu – z poziomu własnej przeglądarki, przy wsparciu wyspecjalizowanego zespołu analitycznego.

Poznaj skipera

Szczegółowe raporty i najwyższa skuteczność!

Rezultatem usługi jest raport na temat wyznaczonego podmiotu, sporządzony na podstawie przeprowadzonych ustaleń oraz analiz, w oparciu o dostępne źródła.

Poznaj Skiper Wywiad

Skiper wywiad


Unikalny proces obróbki danych przekazanych przez Klientów. Rozwinięciem raportu wywiadowni gospodarczej jest pełna analiza, wyszukanych w sieci danych oraz rejestrach pozwalających na badanie relacji biznesowych w różnych podmiotach gospodarczych, przeanalizowanie statusów prawnych itp.

Wszystkie informacje przekazujemy w analitycznym raporcie gospodarczym. W ten sposób weryfikujemy prawdziwą tożsamość partnera biznesowego lub kontrahenta.

Oferujemy dwa warianty usługi:

 • Wariant Podstawowy
  Wariant A oparty jest na otwartych źródłach.
 • Wariant Rozszerzony
  W wariancie B sprawdzenia poszerzone są o działania operacyjne dedykowane konkretnemu zapytaniu. W przypadku wariantu B (poza standardowymi opcjami) cena ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności od ustalonego zakresu działań.


Narodowe Centrum Długów to skuteczne narzędzie umożliwiające uwydatnienie danych, których nie udało pozyskać tradycyjnymi metodami. Jednocześnie platforma pełni funkcję giełdy długów z mechanizmem weryfikującym stan zadłużenia poszczególnych osób widniejących w bazie.

Działania marketingowe prowadzone w ramach NCD, zapewniają precyzyjne skierowanie przekazu do dłużnika, podczas jego aktywności w Internecie. Szereg spersonalizowanych komunikatów i reklam dociera dokładnie do osoby, której dane widnieją w poszukiwanym rekordzie. To przekłada się na pozyskanie aktualnych danych o wysokiej wartości, które zapewniają możliwość aktywizacji zawieszonych procesów windykacji. NCD w unikatowy sposób łączy prostotę działania z nowatorskimi metodami skip tracingu i cyber trackingu.

Skontaktuj się z nami

Tworzenie baz danych


Zajmujemy się pozyskiwanie danych teleadresowych na masową skalę. Tworzymy skuteczną drogę sprzedaży, przez zbiory uszyte na miarę nowoczesnego biznesu, które sprawdzą się w każdej branży.

W ramach usługi zapewniamy:

01 Adresy email wraz ze zgodami marketingowymi
02 Szybkość działania (uzupełniony raport wraca do Klienta nawet w kilka godzin)
03 Integracja z wieloma hurtowniami baz danych
04 Aktualne numery telefonów do potencjalnych Klientów
05 Ominięcie działu prawnego podczas integracji z hurtowniami baz (długotrwały proces), z większością mamy podpisane umowy dotyczące współpracy.

Skontaktuj się z nami

Livechat – Twoi agenci online


Modułu rozmowy online z konsultantem pozwalająca na pełną obsługę klientów, przebywających na stronie w czasie rzeczywistym. Pozyskujemy dla Ciebie nowych klientów z grona osób odwiedzających witrynę i niewykazujących interakcji. Dbamy o aktualnych – oferując pomoc online. Poprzez dostępność konsultantów na stronie, dodatkowo zwiększamy zaufanie użytkowników w sieci.

LiveCHAT


Współpracując z nami zyskujesz:

 • Profesjonalną obsługę dla odwiedzających Twoją stronę,
 • Sprzedaż produktu lub usługi,
 • Pozyskiwanie leadów – numerów i adresów kontaktowych,
 • Wywiad online,
 • Ankiety, badanie satysfakcji.

  Skontaktuj się z nami

BRAND Angels
strategie i marketing 360°


Zajmujemy się skutecznymi realizacjami marketingowymi. Realizujemy kampanie ATL i BTL, trafiające w potrzeby konsumentów naszych Klientów. Tworzymy koncepcje, nadzorujemy produkcję by na końcu dostarczyć to, o co w reklamie chodzi. Efekt!

Zaufaj najlepszym

Gdy strategia spotyka kreację

 • Strategia oraz audyty komunikacji marki
 • Strategia aktywacji
 • ATL / BTL
 • Zintegrowane kampanie / radio / prasa / tv / internet / OOH
 • Programy aktywacyjne dla sieci sprzedaży
 • Video, kampanie digital
 • Serwisy internetowe, aplikacje mobilne
 • Rebranding marki i produktu.

kontakt


ZYX Target Sp. z o.o.
info@zyx-target.pl
ul. Saska 9a, 03-968 Warszawa
NIP: PL 9512397838, REGON: 362484658, KRS: 0000575283


Piotr Ostapiuk
Vice CEO

tel.: 509 506 221
piotr.ostapiuk@zyx-target.pl

Joanna Pudłowska
Sales Director

tel.: 665 480 280
joanna.pudlowska@zyx-target.pl

Paweł Radaj
Business Development Director

tel.: 787 777 788
pawel.radaj@zyx-target.pl

Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza.
Odezwiemy się do Ciebie tak szybko jak będzie to możliwe.

ZYX Target Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-785) przy ul. Puławskiej 303, na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych.