Informacja drogą do celu

Światem prawdziwego biznesu i efektywności kierują niepisane prawa zarządzania informacją, której dalsze przetwarzanie wymaga odpowiedniej strategii. Optymalizacja procesów w oparciu o Big Data, wkrótce zrewolucjonizuje rynek i zmieni oblicze zarządzania organizacjami. Nowatorskie systemy ZYX Target wprowadzają spółki w cyfrową rzeczywistość przyszłości i umożliwiają zdobycie przewagi konkurencyjnej na wielu polach.

ZYX Target – o nas


Stworzyliśmy hub specjalistów i narzędzi służących do pozyskiwania informacji dla naszych Klientów, układania procesów związanych z ich dalszym przetwarzaniem oraz późniejszym zabezpieczeniem. Wyznaczamy skuteczną drogę rozwoju spółek i wspieramy procesy zarządcze przedsiębiorstw, bez względu na branżę i profil działalności.

Wyznajemy konserwatywne wartości bezpieczeństwa, dzięki którym możemy zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasi specjaliści posiadają zaawansowaną wiedzę i doświadczenie z zakresu: informatyki, marketingu, finansów/windykacji, cyberbezpieczeństwa, BIG Data, Call Center, wywiadowni gospodarczych, detektywistyki, analityki finansowej, strategii biznesowej itd.

Skip tracing


Nowatorska metoda wyszukiwania danych w sieci, którą opracowaliśmy w czasie realizacji projektów dla największych spółek w branży windykacyjnej. Oprócz uwydatnienia podstawowych danych, oferujemy również bardziej złożoną analizę taką jak np. wywiad na temat danego przedsiębiorstwa/osoby, profile majątkowe, powiązania pomiędzy instytucjami/osobami itp. Nasz zespół podejmuje się spersonalizowanych i niestandardowych zleceń związanych z poszukiwaniem danych, analizą i ich uwydatnieniem.

Jako pierwsi w Polsce budujemy platformę SKIPER 1.0, której zadaniem jest integracja wszelkich działań realizowanych dla naszych Klientów w kraju i za granicą. System łączy, także zarządzanie informacją/bazami danych w jednym miejscu – z poziomu własnej przeglądarki, przy wsparciu wyspecjalizowanego zespołu analitycznego.

Poznaj skipera

Tworzenie baz danych


Zajmujemy się pozyskiwanie danych teleadresowych na masową skalę. Tworzymy skuteczną drogę sprzedaży, przez zbiory uszyte na miarę nowoczesnego biznesu, które sprawdzą się w każdej branży.

W ramach usługi zapewniamy:

01 Adresy email wraz ze zgodami marketingowymi
02 Szybkość działania (uzupełniony raport wraca do Klienta nawet w kilka godzin)
03 Integracja z wieloma hurtowniami baz danych
04 Aktualne numery telefonów do potencjalnych Klientów
05 Ominięcie działu prawnego podczas integracji z hurtowniami baz (długotrwały proces), z większością mamy podpisane umowy dotyczące współpracy.

Skontaktuj się z nami

Livechat – Twoi agenci online


Modułu rozmowy online z konsultantem pozwalająca na pełną obsługę klientów, przebywających na stronie w czasie rzeczywistym. Pozyskujemy dla Ciebie nowych klientów z grona osób odwiedzających witrynę i niewykazujących interakcji. Dbamy o aktualnych – oferując pomoc online. Poprzez dostępność konsultantów na stronie, dodatkowo zwiększamy zaufanie użytkowników w sieci.

LiveCHAT


Współpracując z nami zyskujesz:

  • Profesjonalną obsługę dla odwiedzających Twoją stronę,
  • Sprzedaż produktu lub usługi,
  • Pozyskiwanie leadów – numerów i adresów kontaktowych,
  • Wywiad online,
  • Ankiety, badanie satysfakcji.

    Skontaktuj się z nami

kontakt


ZYX Target Sp. z o.o.
info@zyx-target.pl
ul. Saska 9a, 03-968 Warszawa
NIP: PL 9512397838, REGON: 362484658, KRS: 0000575283


Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza.
Odezwiemy się do Ciebie tak szybko jak będzie to możliwe.

ZYX Target Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-785) przy ul. Puławskiej 303, na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych.