ZYX Target Skip Tracing

40 wyspecjalizowanych Cyberdetektywów zdalnie wyszuka dla Ciebie wszystkie możliwe informacje w sieci np. o nierzetelnych kontrahentach i odeśle w formie uporządkowanej bazy gotowej do dalszych działań windykacyjnych. Pracujemy w oparciu o innowacyjne procesy i systemy rozwijane przy realizacji projektów dla największych spółek w branży. Nasza 30% efektywność wpływa na Twój biznes i jego przychody.

  

ZYX Target Skiper Wywiad

Jest to spersonalizowana usługa kierowana do ludzi ze świata biznesu. Polega ona na głębokiej analizie podmiotów bądź osób uwzględniając również działania w terenie. Usługa ta ma na celu wspierać zarządy spółek w procesach biznesowych

ZYX Target On-line

Projektujemy kampanie reklamowe, przez które pomożemy Ci zdobyć nowych klientów. Nie powielamy zużytych schematów, każde zadanie traktujemy indywidualnie. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksowy audyt Twojego serwisu i jasno określimy drogę dalszego rozwoju. Działamy szybko i skutecznie.

Brand Angels – strategie i marketing 360°

Jesteśmy agencją strategiczno-kreatywną. Zajmujemy się skutecznymi realizacjami marketingowymi. Realizujemy kampanie ATL i BTL, trafiające w potrzeby konsumentów naszych Klientów. Tworzymy koncepcje, nadzorujemy produkcję by na końcu dostarczyć to, o co w reklamie chodzi. Efekt!